27 Mart 2012 Salı

twitter'ın "ağ"ı

Hamileliğimle birlikte bıraktığım sosyal ağ ortamını, bu blogu yazmaya başlayınca tamamen unuttum. Şimdilerde ise o kadar çok şey duyuyorum ki tekrar dönüp bakasım geldi. Ancak bıraktığım hiç bir şey aynı değil tabii ki.
Günümüz internet teknolojileriyle ilgili olarak şöyle duymuştum. Sadece 15 gün hiç ama hiç temas etmediğin bir teknolojik konuya tekrar adaptasyon sağlaman neredeyse imkansız oluyormuş.

Benim tamamen temassız geçmiş yıllarımı,
inatla sürdürmeye çalıştığım piyano derslerimi,
2 yıldır hayalimde olan ancak şu sıralar gerçekleştirmek için büyük çaba harcadığım projemi
ve hepsinden önemlisi bu yoğunluğumdan dolayı ve yaşı gereği her konuda özellikle anne ve baba tarafından terk edilmeyle ilgili korkularını pekiştirme döneminde olan Yağmur'u düşünecek olursak
işim hayli zor olacağa benziyor.
Ama ben yine de şansımı deneyeceğim birdamlacikyagmur olarak biz de malum kuş twitter'ın 'ağ'ına düştük. İzlemek isterseniz tıklayınız.

7 yorum:

 1. izlemeye aldım sizi hem burada hem tibıtırda duyurulur:)

  YanıtlaSil
 2. Damla Hanım,şu blog hayatına girişimde payınız o kadar büyük ki,uzun zamadır izliyorum sizi zaten,Yağmur çok tatlı maşallah :) Hep sevgiyle,merakla takip ediyorum ,maalesef zamansızlıktan pek net hayatım yok,twitter hesabım yok, ama orada da takip ederdim emin olun :) sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rüya'nın annesi yazdıkların beni gerçekten çok etkiledi.
   Blog tutmak çok farklı birşey. Başkalarının okuduğu bir günlük olduğu için çif taraflı bir etkileşim kaçınılmaz oluyor. Ve bu etkileşim yazdığın gibi güzel duygular barındırdığında blogu tutanı da, hakkında yazılanı da aşan muhteşem bir atmosfere dönüşüyor. Senin de en kısa zamanda senin gibi yürekten izleyen izleyicilerin olmasını dilerim :)

   Sil
 3. ya ben bu kıvırcık saçlara bitiyorum :)

  YanıtlaSil